Nejlevnější půjčka
Nejlevnější půjčka   |   Půjčky ihned   |   Peníze na ruku ihned   |   Půjčím peníze hotově   |   Výhodné půjčky   |   Online žádost   
Upozornění: Informace a rady uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlé hotovostní půjčky Vám zajistí peníze na ruku ihned

Jak funguje splátkový prodej

9.5.2024

Splátkový prodej je dobrou cestou, jak si pořídit například ledničku, pračku, počítač či nábytek, zkrátka většinu zboží, které si dovedeme představit. Prodej na splátky je určen především pro ty, kteří nemají k dispozici dostatečnou finanční hotovost na nákup vybraného zboží. Umožňuje koupit si zboží u vybraného obchodníka pomocí úvěru, který však nabízí jiná splátková společnost. Vyřízení úvěru záleží na ceně vybraného zboží a na vaší platební historii.

Pokud jste v minulosti již nakupovali na splátky a úvěr včas a řádně splatili, bude vyřízení celé věci trvat jen pár desítek minut. Jestliže však nakupujete poprvé, může se nákup protáhnout i na několik dnů.Jak splátkový prodej funguje?

Princip je vcelku jednoduchý. Přijdete do obchodu (případně navštívíte eshop) a vyberete si zboží, které se vám líbí. Pokud vybraný produkt přesahuje vaše finanční možnosti, můžete u obchodníka zažádat o úvěr. Na první pohled to může vypadat, že vám peníze půjčí přímo zvolený obchodník. Není tomu tak. Každý obchodník využívá služeb některé společnosti, která se poskytováním půjček zabývá, u nás to je například Cetelem či Home Credit. Právě tato společnost vám poskytne úvěr a jí také budete půjčku v budoucnu splácet. V závislosti na ceně zboží a vaší platební minulosti vám bude úvěr vyřízen během několika málo minut, ale i několika dnů.

Co k uzavření úvěru potřebujete

Úvěr u splátkového prodeje se nijak zásadně neliší od klasické půjčky. Podmínky jsou například dosažení minimálního věku 18 let, potvrzení o příjmu a předložení dokladu totožnosti. Další podmínky se následně liší společnost od společnosti, někde po vás mohou požadovat minimální akontaci či minimální cenu nákupu, od které se úvěry poskytují. V některých případech, zvláště při nákupech v řádu několika desítek tisíc korun, může být vyžadován ručitel.

Alternativy splátkového prodeje

K nákupu zboží bez dostatečné hotovosti samozřejmě nemusíte využít pouze splátkový prodej, nabízí se celá řada dalších možností. Zmínit můžeme například spotřebitelský úvěr u některé bankovní či nebankovní společnosti, kdy zapůjčené peníze použijete pro nákup vámi vyhlédnutého zboží a úvěr pak splácíte dané společnosti, u které jste si peníze půjčili. Je dobré prozkoumat všechny možnosti, abychom si půjčili co nejlevněji. Další možností je použití kreditní karty, která umožňuje nákup bez přítomnosti hotovosti na účtu a následné splacení těchto peněz.
Další témata:

Kde si nejlevněji půjčit?
Existuji půjčky bez dokládání příjmů?
Jak se zbavit svých dluhů
Půjčky přes placené linky skrývají řadu úskalí
SMS půjčka bez ověřovacího poplatku 1 Kč a bez příjmu
Půjčka bez nutnosti doložit příjem
SMS půjčky každému ihned na účet
Konsolidace půjček bez registru
Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop 5000 Kč
Půjčka 40000 v akci ihned
Půjčka před výplatou každému 5000
Půjčka do výplaty 1000kč na účet
Omega půjčka
Americká hypotéka bez registru
Půjčka bez ručení nemovitostí a nahlížení do registru
Americká hypotéka
Cetelem půjčka
Půjčím své peníze hotově
SMS půjčky pro problémové klienty

Co je to kontokorent?
Jak funguje splátkový prodej?

Doporučujeme:

Nemáte příjem nebo jeho výši nemůžete doložit? Přečtěte si o půjčce bez potvrzení o příjmu – rychlé a dostupné půjčce na cokoliv. Potřebujete půjčit před výplatou? Řešením může být SMS půjčka neboli půjčka před výplatou.© 2024 www.Nejlevnější-Půjčka-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.