Nejlevnější půjčka
Nejlevnější půjčka   |   Půjčky ihned   |   Peníze na ruku ihned   |   Půjčím peníze hotově   |   Výhodné půjčky   |   Online žádost   
Půjčky s parametry šitými na míru právě Vám - to jsou výhodné půjčky

Výhodné půjčky

10.9.2016

Snad každému se už stalo, že si potřeboval půjčit peníze. Někdy nám chybí pár tisíc či desítek tisíc, jindy potřebujeme částku mnohem vyšší.

Poskytovatelů půjček je na našem finančním trhu opravdu velké množství a je tudíž nutné zvážit, které půjčky jsou pro nás výhodné a které nikoliv.


Náš TIP: Ty zájemce o půjčku, kteří se nechtějí zdržovat sháněním orazítkovaného potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, mohou zajímat informace o "půjčce bez doložení příjmu" – u té stačí doložit výpis z účtu za poslední tři měsíce.

Půjčky v bance

Jedni z poskytovatelů úvěrů jsou banky. Jsou to instituce pod poměrně silným dozorem státu, to nám ovšem ještě nezaručuje, že všchny bankovní půjčky jsou výhodné.

Banky nabízejí velmi obsáhlé portfolio produktů a vyznat se v tom, která půjčka je pro nás výhodnější a která méně, nemusí být zrovna jednoduché.

Nebankovní půjčky

Další poskytovatelé peněz jsou nebankovní instituce, kterých je také hodně, ale většinou již mívají méně finančních produktů, ale na druhou stranu je u nich možné nastavit si úvěr tak, aby byl co nejvýhodnější. Výhody půjčky u nebankovní instituce bývají většinou v minimální administrativě a velmi rychlém vyřízení.

Výhody bankovních vs. nebankovních půjček

V nebankovním sektoru jsou tedy výhodné půjčky především díky minimální administrativě a rychlosti vyřízení, u bankovních půjček pak spatřujeme výhody především v nižším úroku a RPSN.

Kdy navštívit banku a kdy nebankovní společnost

U nebankovních institucí si většinou půjčujeme, pokud potřebujeme menší obnos peněz ve velmi krátkém čase, pro půjčky do banky zase jdeme, pokud potřebujeme peněz více anebo nás tolik netlačí čas.

Další témata:

Kde si nejlevněji půjčit?
Existuji půjčky bez dokládání příjmů?
Jak se zbavit svých dluhů
Půjčky přes placené linky skrývají řadu úskalí
SMS půjčka bez ověřovacího poplatku 1 Kč a bez příjmu
Půjčka bez nutnosti doložit příjem
SMS půjčky každému inhed na účet
Konsolidace půjček bez registru
Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop 5000 Kč
Půjčka 40000 v akci ihned
Půjčka před výplatou každému 5000
Půjčka do výplaty 1000kč na účet
Omega půjčka
Americká hypotéka bez registru
Půjčka bez ručení nemovitostí a nahlížení do registru
Americká hypotéka
Cetelem půjčka
Půjčím své peníze hotově
SMS půjčky pro problémové klienty

Co je to kontokorent?
Jak funguje splátkový prodej?

Doporučujeme:

Půjčky na občanku – půjčky na OP – jsou snadné a rychlé půjčky. Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si například ERA půjčku Poštovní Spořitelny.


© 2014 www.Nejlevnější-Půjčka-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.